23.08.2017

Deeperise’ın Çok Sevilen Şarkısına Beverly Pills Dokunuşu!

Deeperise'ın çok sevilen şarkısı Move On'un Beverly Pills remixini dinleyin!

Deeperise ft. Jabbar – Move On (Beverly Pills Remix)

Türkçe elektronik müziğin en yeni isimlerinden Deeperise’ın (ft. Jabbar) dünya çapında ilgi gören şarkısı ‘Raf’ın İngilizce versiyonu ‘Move On’a, Beverly Pills’ten yepyeni bir remix çalışması geldi!
Şarkıyı iTunes üzerinden satın almak ve dijital platformlardan dinlemek için: https://UMGTurkey.lnk.to/moveonbeverlypillsremixEm 

BEVERLY PILLS

Beverly Pills, 2017 yılında Yevgeni Prohorov (Rockadello) ve Dimitri Fomin (DJ Fomin) tarafından kurulmuş bir elektronik müzik projesi.
İlk çıkışlarını Arilena Ara’nın ‘Nentori’ isimli şarkısına yaptıkları remix ile yapan ikili, Mart ayında ilk singleları olan ‘Do You Wanna Dance’i çıkardı. J-Mafia, Elena Risteska ve Pav Dharia gibi sanatçıların şarkılarına yaptıkları remixlerle adlarını daha çok duyurdular ve bu yaz Rusya’nın en büyük elektronik dans müzik festivalinde sahne aldılar. 

DEEPERISE

1990 yılında Muğla’da doğan Mesut Yılmaz, sahne adıyla Deeperise, yaklaşık 10 yıldır DJ’lik yapıyor. Bugüne dek Indie Dance/Nu Disco tarzının önemli isimleriyle beraber çalışan sanatçı, yayınladığı remix ve şarkılarıyla önemli kitlelere ulaşmayı başardı. 
Kendine has vokali, Deeperise’ın dahiyane dokunuşları ve düzenlemesiyle büyük0 ilgi çeken ‘Raf’ta olduğu gibi, İngilizce versiyonu ‘Move On’un da söz ve bestesi de Jabbar’a ait. Dijital listelerden inmeyen ‘Raf’ gibi, ‘Move On’ da dünya çapında büyük başarılara imza attı. 
Move On Beverly Pills Remix’i çok seveceksiniz!
Daha fazla Deeperise dinlemek için: https://UMGTurkey.lnk.to/deeperiseEm

Deeperise hakkında daha fazla bilgi için:

Facebook: facebook.com/DeeperiseOfficial 
Twitter: twitter.com/Deeperise 
Instagram: instagram.com/deeperise  

Beverly Pills hakkında daha fazla bilgi için:
Web Sitesi: beverlypillsmusic.com
Facebook: facebook.com/BeverlyPillsMusic